Теодора М.
(за пациент Филип Г.)
12 юни 2026
Услугата беше извършена много професионално. Часът беше спазен. Лаборантът извърши пробовземането отлично на четиригодишно дете. Препоръчвам! Ще продължа да използвам услугите на лаборатория Бодимед.
Цвета Д.
8 юни 2026
Изключително съм доволна от отношението и професионализма на лаборантката и шофьора, който я докара.
Maria P.
3 юни 2026
Много удобна услуга! Лабораторнтката беше много мила и внимателна! Единствената ми препоръка е да има възможност и за плащане с карта. 😊😊😊
Лазарина Л.
(за пациент Георги Ц.)
4 май 2026
Много сме доволни от вниманието, манипулацията и точността. Благодаря ,че ви има.
Стефани С.
23 април 2026
Много съм доволна от домашното посещение. Идват на време. Момичетата, които идват ми уцелват вената от първия път и всичко става за 5-10 минути. ТОП!
Цветелина Н.
(за пациент Куни Н.)
18 март 2026
Изключително внимателни и отзивчиви. Не за първи път ползваме услугата и за това всеки път разчитаме на Вас. Имаме Ви доверие. Благодаря.
Alona K.
13 февруари 2026
Забравиха да ми направят един изследване, за което бях говорила. Наложи се да звъня, за да изясня какъв е проблемът. Но защо са го пропуснали, така и не получих отговор. Трябваше да доплатя отделно за това изследване и да изчакам известно време.
Медицинската сестра, която взе пробата, беше с улични
Лазарина Л.
(за пациент Георги Ц.)
9 януари 2026
Много сме доволни. Видях, че и други пациенти са писали- добре е да има възможност за ПОС, защото се затрудних да осигуря точна сума в евро до центове , а нямам левове. Ако може да връщат в евро също е вариант. Иначе както винаги перфектни и точни.
Владимир Б.
(за пациент Мариана М.)
7 януари 2026
Всичко беше ОК.
Лазарина Л.
(за пациент Таня Ц.)
9 декември 2025
Много съм доволна, дойдоха даже по-рано от определения час и всичко беше перфектно и точно. Препоръчвам!
Илиана Р.
(за пациент Ради Р.)
8 октомври 2025
Внимателни, отзивчиви, получих подробно обяснение на услугите, пристигнаха на време, дори и по-рано. Препоръчвам, много удобна услуга.
Борислав С.
9 септември 2025
Много сме доволни от лаборантката работи изключително качествено . Нямаше нито болка нито кръвоизливи от манипулацията.
Надяваме се следващия път да дойде пак тя
Красимира Б.
3 септември 2025
Прекрасен екип. Бързи, точно, внимателни. Мисля, че лаборантката се казва Галя. Толкова внимателна и положително настроена, че грам съмнение нямах и и се доверих . Благодаря за доброто отношение. За мен е важно баща ми да се чувства добре, когато му взимат кръв :) Бъдете все така човечни :)
Юлия С.
6 август 2025
Лаборантката беше много нелюбезна.Обикновено при взимане на кръв освен да свиеш юмрук и помпаш,тя не ме накара да го направя.След манипулацията не сложи лепенка.Мястото на ръката,където боде посиня много. Препоръка:да са по-гъвкави при желание да се включат допълнителни изследвания и да носят ПОС.
Анник К.
3 юни 2025
Много внимателно и професионално отнопение. Благодаря на лаборантката!
Благодатка М.
(за пациент Екатерина М.)
10 април 2025
Много добро. Ще ползваме услугата отново.
Любка С.
(за пациент Костадинка И.)
28 март 2025
Благодаря на екипа за домашни посещения! Прекрасно отношение и голям професионализъм!
Анник К.
11 март 2025
Много внимателно и професионално отношение. Наложи се да се правят допълнителни изследвания с взетата кръв и това беше осъществено без проблеми. Хиляди благодарности!
Светла Б.
(за пациент Цветан Д.)
6 март 2025
Много внимателни и любезни!
Елена Б.
(за пациент Алла Б.)
6 март 2025
Много съм доволна от посещението, любезно и мило отношение на екипа! Ще ползвам отново услугата!