Милен В.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
17 юни 2026
Изключително непрофесионално отношение! Часът ни при д-р Васви беше променян два пъти от него(първо отменен от миналата седмица, а след това сменен отново). Въпреки че в същия ден звъннахме за потвърждение и пътувахме специално от Шумен до Варна, на място се оказа, че лекарят си е тръгнал.
Кремена С.
(за пациент !Кремена С.)
12 юни 2026
Изключителен лекар и прекрасен човек! Благодарим за доброто отношение, човечността и готовността винаги да помага. Всееотдайността към пациентите заслужават дълбоко уважение. Нека добрината, която дарява на другите, му се връща многократно!
Даниела В.
(за пациент !Даниела В.)
12 юни 2026
Препоръчвам.
Авиша М.
(за пациент !Авиша М.)
5 юни 2026
Лекар, не само по призвание, а по сърце и душа!
Бъдете здрав и благословен Др.Васви
Продължавайте да работите с честност и Човещина. Останете лекар с голямо Ч. ❤️ 🫶🙏
Фикрет А.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
4 юни 2026
Коректен точен ,ако имаше повече доктори като д-р Васви, България щеше да е по добро място за живеене.
Михаил Д.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
28 май 2026
За първи път бях на преглед и съм изключително доволен от отношението на д-р Едвин Васви! Обясни ми всичко, което ме интересуваше и много внимателно се отнесе в моя случай! С една дума изключителен професионалист! До този момент не бях срещал толкова професионално отношение!Благодаря за информацията
Димитричка П.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
28 май 2026
Отличен специалист и прекрасен, като човек. Благодаря, че в българия все още има такива лекари.
Стефка Р.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
21 май 2026
Чудесен лекар с високо ниво на професионализъм. Пожелавам много щастие!
Ивелина П.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
30 април 2026
Много съм доволна от отношението на д-р Васви към пациента. Спокойно обяснява всичко относно състоянието и последващо лечение . Благодаря!
Любомир В.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
30 април 2026
Изключителен професионалист.
Савина Б.
(за пациент Кристиан Д.)
· МЦ Ибни Сина - Авицена
30 април 2026
Отидохме точно на часът и имаше още 5-6 души, от които полвината с час , другата половина без.
Не е приятно да имаш запазен час и да се налага да чакаш дълго за да влезеш.
Все пак е платен преглед . Трябва да има по-голям тайм мениджмънт.
За съжаление при повечето специалисти е така винаги..
Виолина Х.
17 април 2026
Рядко се срещат лекари, които съчетават толкова високо ниво на професионализъм с човешко отношение.
Бях при него заради сериозен неврологичен проблем и останах изключително доволна от подробния преглед и обясненията, които получих. Подходът му е спокоен, човечен и много прецизен.
Препоръчвам го!
Лиляна Р.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
2 април 2026
Страхотен професионалист!
Виждан М.
(за пациент !Севдим М.)
9 януари 2026
Доктор, който разбира от работата си!
Кристина А.
(за пациент !Кристина А.)
19 септември 2025
Чудо! А не доктор!
Пламен П.
(за пациент !Никола В.)
29 август 2025
Много съм доволен от перфектното отношение на доктор Васви.Всичко ни беше обяснено до най малкия детайл.Предстои операцията.
Георги Н.
(за пациент !Георги Н.)
22 август 2025
Много съм доволен от посещението при доктора,получих отговори на моите въпроси.
Снежана А.
· МЦ Ибни Сина - Авицена
21 август 2025
Изключително внимателен, адекватен и ерудиран специалист. Отговаря на всички въпроси детайлно и нагледно показва на/със снимки на разбираем за пациента език.
Нурай Р.
(за пациент !Нурай Р.)
15 август 2025
Прегледа беше супер , доктора обръща много внимание , обаче сложили са 4 стола пред кабинета и хората чакат там в жегата. Часовете се записват през 10 минути аз влязох с 1 час и 40 мин закъснение, чакането беше вънка на 35 градуса.
Илина И.
(за пациент !Илина И.)
1 август 2025
Препоръчвам да му се доверите!