Елица К.
19 юни 2026
Не бих посетила отново, според мен определено не си заслужава нито времето, нито парите.
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
22 юни 2026
Благодаря Ви за мнението. Успех в лечението. Всичко добро!
Роза И.
17 юни 2026
Изключително компетентен лекар. Посреща с усмивка и уважение пациента. Спазва записаните часове. Подробно обяснява всичко свързано с диагнозата и лечението.
Препоръчвам, ще останете доволни !
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
19 юни 2026
Много Ви благодаря за мнението, вниманието и добрите думи. Желая Ви всичко добро!
Валентина Х.
17 юни 2026
Невероятен лекар. За пръв път срещам такова спазване на дискретност. Професионалист със собствено темпо. Даваше отговори преди въпросите. Джентълмен с призвание. Доказан специалист. За хората с коли, вземето метрото.
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
19 юни 2026
Благодаря Ви за вниманието, доверието и топлите думи. Трогнат съм. Желая Ви всичко добро!
Янислава А.
12 юни 2026
Изключителен професионалист! Д-р Нешков лекува упоритата ми рана с прецизност, индивидуална схема и съвременен подход. Резултатите са отлични. Внимателен лекар, който обяснява достъпно и вдъхва пълно спокойствие. Горещо препоръчвам на всеки, който търси лекар с грижа за пациента!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
17 юни 2026
Много Ви благодаря за топлите думи и вниманието. Вървим в правилната посока. Всичко добро!
Любомир Т.
12 юни 2026
Внимателен, учтив лекар, проследява лечението във времето.
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
17 юни 2026
Благодаря Ви за мнението и доверието. Всичко добро!
Красина М.
10 юни 2026
За 2-ри път бях на преглед при д-р Нешков. Оказа се, че притесненията ми са били неоснователни. Д-р Нешков е директен, подробно обясняващ, насочващ, конкретен, прецизен, точен, спокоен, уравновесен и заземен. Какво повече да искаш от един професионалист. Даде насоки за друг специалист. Благодаря!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
19 юни 2026
И аз Ви благодаря за доверието и добрите думи. Трогнат съм. Всичко добро!
Петър Р.
9 юни 2026
Много внимателен и професионален до малки детайли специалист.Препоръчвам
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
12 юни 2026
Благодаря Ви за доверието и вниманието. Всичко добро!
ВЕНЕТА К.
(за пациент ВЕНЕТА к.)
6 юни 2026
Предписано лечение на усложнение след премахване с лазер на кожни образования с лазер, което даде бърз резултат, благодаря от сърце!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
12 юни 2026
И аз Ви благодаря за доверието и мнението. Радвам се, че проблемът се реши. Всичко добро!
Салфиде К.
6 юни 2026
Най-внимателният и човечен лекар, когото съм срещала. Отнесе се с огромно търпение и разбиране към всичките ми страхове, обясни ми всичко спокойно и подробно, а след прегледа дори ми се обади отново, за да разясни лечението. Истински загрижен за пациентите си. Препоръчвам с две ръце!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
8 юни 2026
Благодаря Ви за топлите думи. Очаквам лечението да е успешно. Всичко добро!
Даниела Б.
6 юни 2026
Много сме доволни от прегледа. Доктора постави вярна диагноза, след като бяхме посетили двама други лекаря и ни бяха дали грешни диагнози.
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
9 юни 2026
Благодаря Ви за вниманието и доверието. Всичко ще бъде наред.
Славена Д.
2 юни 2026
Изключително внимателен лекар! Отворен за обратна връзка, ангажиран с пациента!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
4 юни 2026
Благодаря Ви за мнението и вниманието. Желая Ви всичко добро!
Благой Т.
28 май 2026
Изключителен специалист с невероятно отношение към пациента.
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
2 юни 2026
Много Ви благодаря за доверието и вниманието. Всичко добро!
Vanya M.
22 май 2026
Изключинелно внимателен , спокоен ,усмихнат и обяснявя всичко подробно. Дерматитът, който открихме, отмина за отрицателно кратко време.
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
28 май 2026
Благодаря Ви за мнението и доверието. Радвам се, че обривът е преминал. Всичко добро!
Янислава А.
16 май 2026
Много професионално и внимателно отношение! Прегледът на постоперативната ми рана мина отлично — получих подробни обяснения за следващите стъпки и конкретни насоки. Едва сега започваме същинското лечение, но се чувствам в сигурни ръце. Препоръчвам!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
17 май 2026
Благодаря Ви за доверието и вниманието.Надявам се лечението да бъде успешно. Всичко добро!
Ваньо Д.
15 май 2026
Посещението ми при Д-р М. Нешков ми донесе много положителни емоции.
Компетентен и ерудиран в своята област, с точни оценки и препоръки.
Освен всичко друго ми даде ясни и разбираеми обяснения за всичко за което го попитах. Определено ще продължа прегледите при него и препоръчвам на всеки!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
17 май 2026
Много Ви благодаря за вниманието, мнението и доверието. Всичко добро!
Николай А.
12 май 2026
Много внимателно, акуратно и професионално отношения. Искрени благодарности за прегледа и процедурите!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
13 май 2026
И аз Ви благодаря за доверието и вниманието. Желая Ви всичко добро!
Ивайло Г.
7 май 2026
Времето за часа се спази, докторът бе любезен и обясняваше на достъпен език. Най-важното е, че получих отговор на въпроса, заради който бях отишъл. Препоръчвам!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
8 май 2026
Благодаря Ви за мнението и вниманието. Всичко добро!
Мариана З.
(за пациент Росица З.)
5 май 2026
Много добро отношение! При необходимост, ще посетим отново д-р Нешков!
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
7 май 2026
Благодаря Ви за доверието и мнението. Желая Ви всичко добро!
Виолета И.
2 май 2026
Това е най-милия лекар. Освен, че е компетентен, той е изключително възпитан и човечен.
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
12 май 2026
Благодаря Ви за мнението, доверието и вниманието. Желая Ви всичко добро!
Валентина М.
2 май 2026
Изключително културно и уважително отношение към пациентите. Съпричастен и ангажиран към здравословния проблем.Предлага решение и проследяване на състоянието.Ако се наложи втори преглед ,ще бъда спокойна,че ще получа най доброто.
Д-р Марио Нешков отговори на тази оценка
7 май 2026
Много Ви благодаря за вниманието и доверието. Всичко добро!